Znáte Centrum dřevostaveb?

Mnoho zajímavostí a trendů ze světa dřevostaveb se dozvíte nejen v našich vzorových domech v Průhonicích, Plzni a Pardubicích, ale také v novém projektu společnosti ATRIUM s názvem Centrum dřevostaveb.

Zajímá vás, z jakých materiálů může být postavený právě váš dům? Jak ovlivní kvalitní tepelná izolace náklady na provoz domu, jaký je časový harmonogram výroby a výstavby domu?

Naši klienti oceňují možnost si na jednom místě prohlédnout technologie a vybavení domu, vyzkoušet, jak funguje rekuperace nebo kolik místa v domě zabere tepelné čerpadlo. Máme zde také rozsáhlou vzorkovnu materiálů a produktů, například okna, dveře, podlahy, nátěrové hmoty a mnohé jiné. V moderním kinosále se můžete podívat na vzdělávací filmy ze světa dřevostaveb. Co nenajdete v rozsáhlé budově Centra dřevostaveb, bude zcela určitě obsahovat zdejší digitální knihovna.

Centrum dřevostaveb sídlí v Heršpické ulici v Brně, je součástí H-Parku, má výbornou dostupnost autem, vlakem i MHD. Více informací najdete na webu http://www.centrumdrevostaveb.cz

výběr z vzorkovníku