Energie pod kontrolou

malý dům

Vzhledem k vysoké ceně pozemků i hypoték přicházíme s řešením bydlení v malém, ale prostorném, úsporném, nízkoenergetickém domě v klasickém provedení se sedlovou střechou s půvabným názvem Carina 52.

Půdorys 9,4 x 6,9 m se hodí i na malý pozemek v příměstské zástavbě nebo na venkově. Tento dům bude krásný i na horách, například v podobě rekreačního objektu.

Carina 52 se zastavěnou plochou téměř 65 m2 je ideální pro mladý pár nebo jako vejminek pro seniory. Stále častěji rovněž hledají bydlení ženy i muži, kteří jsou single a touží po soukromí, zahradě a svém vlastním prostoru s energiemi a provozem domu pod kontrolou. Takový domov je velmi nenáročný na provoz nejen z hlediska energií, ale také co se týče úklidu. Navíc odpadne hromadění věcí, které, jak zjistíme, mnohdy k životu vůbec nepotřebujeme. Moderní úsporná dřevostavba zajistí každému pohodlný život s nízkými provozními náklady a s minimální údržbou.

Dřevostavba Carina 52 má optimální dispozice v aspektu poměr cena výkon. Obývací pokoj s kuchyní na dvaceti metrech obytné plochy, k tomu pokoj či ložnice 18,55 m2, koupelna, technická místnost a zádveří, tvoří vzhledem k ceně domu velkorysý prostor. V ceně domu je nyní i tepelné čerpadlo, komín Schiedel Parat s krbovými kamny, příprava na fotovoltaiku, kompozitní extra úsporná okna a exkluzivní klimatická konstrukce ATRIUM DifuTech® Clima Comfort.

Navštivte některý z našich vzorových domů.

Další informace na http://www.atrium.cz