Den s architektem

Nenechte si ujít možnost setkat se s architektem a popovídat si o možnostech řešení vašeho nového domova. Přijďte v sobotu 12. února 2022 do vzorového domu v Průhonicích na setkání s architektem společnosti ATRIUM Ing. arch. Janem Alexem Řezáčem.

Ve společnosti ATRIUM nabízíme řadu typových domů, mezi nejoblíbenější patří Vela 115. Zároveň však umíme postavit dům podle představ a plánů klientů, nebo typový projekt upravíme vašim potřebám.

Právě architekt vám může odpovědět na otázky typu: Jaké jsou možnosti při výběru variant vašeho domu, jak dům nejlépe usadit na pozemek, jakou formu dokončenosti domu zvolit s ohledem na vaše potřeby? Máme již téměř třicetileté zkušenosti s dřevostavbami a vyrábíme průměrně sto domů ročně.

Mezi nesporné výhody montovaných domů patří jejich velmi příjemné klima, nízkoenergetický provoz a rychlá montáž na vašem pozemku. U dřevostavby zcela odpadá každodenní hlídání rozestavěného domu, neustálá komunikace s řemeslníky a často dlouhé prodlevy mezi jednotlivými fázemi stavby. Domy ATRIUM vyrábíme ve výrobních halách a na jejich montáž dohlédne náš zkušený stavbyvedoucí.  Více o našich dřevostavbách najdete na webu http://www.atrium.cz

Obrázek: Realizace: Ing. arch. Jan Alex Řezáč, který dlouhodobě spolupracuje se společností ATRIUM.