Den otevřených dřevostaveb 2023

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) pořádala letos v sobotu 7. 10. 2023 jubilejní, již 10. ročník, oblíbené akce Den otevřených dřevostaveb. Jako každoročně to byla přehlídka kvalitního, moderního a energeticky úsporného bydlení, která přilákala stovky zájemců o tento typ výstavby.

 

Kromě celoročně otevřených vzorových domů v Plzni a Průhonicích jsme tento den zpřístupnili také výrobní závod v Horažďovicích s celým zázemím.

DOD je však výjimečný tím, že firmy zpřístupňují i své aktuálně rozestavěné domy. Tentokrát nám situace umožnila zapojit do této akce 9 rozestavěných domů na různých lokalitách po celé ČR. Velmi si vážíme obětavosti kolegy, který dal k dispozici pro tuto příležitost vlastní zabydlený dům Vela 115.

Každoročně je akce velmi náročná na přípravu. Klade velké nároky na stavbyvedoucí, zástupce v regionech i koordinátory v zázemí. Na úspěšnost akce má vliv dokonce i počasí a jeho potenciál proměnit v bažinu kterýkoli pozemek.

Letos vše dokonale klaplo a nebylo to jen zásluhou slunečného počasí!

Celkem naše domy navštívilo 250 lidí, vesměs vážných zájemců o stavbu. Je to o 80 více než v loňském roce. 

Některé domy byly vytížené dokonce až za hranici návštěvnických kapacit. 

Rekordní zájem vyvolaly dva domy podle individuálních projektů netradičně řešené s průhledem do krovu. 

Rádi bychom upozornili, že naše rozestavěné domy můžete navštívit i kdykoli jindy. Seznam přístupných domů si prohlédněte na webu v záložce „Právě stavíme“. Pokud máte o prohlídku zájem, ozvěte se na uvedené telefonní číslo, rádi vám návštěvu umožníme.

Děkujeme klientům, kteří se zúčastnili Dne otevřených dřevostaveb a všem připomínáme, že jsme tu stále pro vás na vzorových domech v Průhonicích, Plzni, Pardubicích a v Horažďovicích.