Chcete se podílet na stavbě svého domova?

Rádi vám umožníme věnovat část svého času a vlastní práce do stavby domu. Kromě dodání stavby na klíč, ve verzi takzvaně All inclusive, nabízíme další dvě možnosti dodání stavby, a to v různé míře rozestavěnosti. To ocení zejména tvořiví lidé, kteří mají takzvané zlaté české ručičky a chtějí mít pocit, že ke stavbě domu přispěli vlastním přičiněním.

Stavba PLUS je vhodná pro kutily a nabízí klientům možnost dotvořit podle svých představ vnitřní malby, obklady koupelen a WC, zařizovací prvky v sanitárních místnostech, podlahové krytiny včetně případných soklů a vnitřní dveře včetně zárubní. Všechny ostatní prvky dodává stavební firma ATRIUM. Tato varianta kombinuje profesionální provedení vašeho domu zkušenou firmou, a zároveň vám vytvoří optimální podmínky pro vaši vlastní realizaci.

Stavba START je určená zkušeným řemeslníkům, profesionálům v oboru. V této variantě dodáváme dům v takzvané hrubé stavbě. Ta v našem případě zahrnuje: ve výrobní hale vyrobenou a na vašem pozemku smontovanou dřevostavbu včetně venkovních omítek, střechy včetně izolace, svodů a okapů. Stavba ve variantě START zahrnuje montáž oken, balkonových a vstupních dveří kompletně osazených, včetně parapetů. Dále dodáváme vnitřní a vnější stěny s tepelnou a zvukovou izolací, instalační předstěnu pro elektrorozvody a inženýrské sítě a sádrovláknité desky (Fermacell) na všech obvodových stěnách. Ostatní, zejména vnitřní části domu, jsou zde příležitostí k vlastnímu dotvoření.